Miesięczne archiwum: Wrzesień 2012

Rozdział XI – poprawiony!

A to oznacza, że jeszcze tylko trzy rozdziały dzielą was od kolejnej aktualizacji. Jakby to powiedziała Insipid: O. Ra. Juśku. Normalnie, będzie się działo!

Rozdział X poprawiony oraz uaktualniony!

Zniknęła z niego spora część tekstu, ale nie martwcie się – większość została po prostu przeniesiona w inne miejsce w historii.

Status ogólnego tłumaczenia: rozdział XXI jest prawie skończony, kolejne dwa są już zaczęte. Gdy tylko rozdział XIV oryginału zostanie poprawiony, spodziewajcie się częstych aktualizacji 🙂

Kolejny rozdział został poprawiony – tym razem IX.

Polecam, jeśli ktoś chce zobaczyć nieco bardziej rozwinięte możliwości Mean Six. Od tej pory większość walk będzie opisywana właśnie w taki sposób.

Kolejne rozdziały zostały poprawione! Wszystkie dokładne informacje znajdują się w dzienniku tłumacza.

Ze swojej strony polecam przeczytanie po raz kolejny rozdziału VIII, w którym znacząca ilość scen została rozszerzona oraz poprawiona. Jetstream is finally badass!

Pierwsze trzy rozdziały zostały poprawione. Yay!

Linki do kolejnych będą się na bieżąco pojawiać w menu po prawej stronie. Polecam również śledzenie dziennika tłumacza.

W związku z przeprowadzanymi przez autora poprawkami, mam prośbę do wszystkich czytelników:

Jeśli ktoś z was zauważył nieścisłość, błąd w fabule itp. to uprzejmie proszę, aby napisał to w komentarzu do tego posta. Rzucajcie wszystkim, co się nawinie, choćby było to jedno słowo. Dzięki temu cała historia może stać się dużo lepsza i dokładniejsza 🙂

Z góry dziękuję w imieniu swoim oraz Ganona.

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!

Autor oryginału wraz ze swoimi korektorami zaczął ostro poprawiać poprzednie rozdziały, głównie pod względem prezentacji postaci oraz relacji, jakie między nimi są. Do tego typowe rzeczy jak rozszerzone opisy, skrócone/zwiększone niektóre dialogi itp. Lista zmian jest spora (ot, choćby w samym rozdziale I przybyło 2000 słów).

Sprawa prezentuje się następująco: NIE zamierzam przerywać tłumaczenia czy też drastycznie zmniejszać tempa aktualizacji. Zamiast tego, na początku każdego rozdziału będę umieszczał listę zmian dokonanych w poprzednich (będę się starał je poprawiać na bieżąco) lub nawet adnotację polecającą przeczytanie którejś z poprzednich części.

 WYJĄTKIEM jest rozdział XIV, który miałem opublikować jutro. Jako że ma się w nim pojawić dodatkowa scena, premiera tego rozdziału jest przesunięta do momentu uzyskania przeze mnie rzeczonej części.

Z góry przepraszam za tą niedogodność, ale zależy mi na tym, aby fik był jak najlepiej oddany, a także byście wy mieli więcej przyjemności z jego czytania 🙂

Pozdrawiam!