INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!

Autor oryginału wraz ze swoimi korektorami zaczął ostro poprawiać poprzednie rozdziały, głównie pod względem prezentacji postaci oraz relacji, jakie między nimi są. Do tego typowe rzeczy jak rozszerzone opisy, skrócone/zwiększone niektóre dialogi itp. Lista zmian jest spora (ot, choćby w samym rozdziale I przybyło 2000 słów).

Sprawa prezentuje się następująco: NIE zamierzam przerywać tłumaczenia czy też drastycznie zmniejszać tempa aktualizacji. Zamiast tego, na początku każdego rozdziału będę umieszczał listę zmian dokonanych w poprzednich (będę się starał je poprawiać na bieżąco) lub nawet adnotację polecającą przeczytanie którejś z poprzednich części.

 WYJĄTKIEM jest rozdział XIV, który miałem opublikować jutro. Jako że ma się w nim pojawić dodatkowa scena, premiera tego rozdziału jest przesunięta do momentu uzyskania przeze mnie rzeczonej części.

Z góry przepraszam za tą niedogodność, ale zależy mi na tym, aby fik był jak najlepiej oddany, a także byście wy mieli więcej przyjemności z jego czytania 🙂

Pozdrawiam!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someone

2 myśli nt. „

  1. aTOM

    Tego nie wiem, ale i tak przekazałem je autorowi 🙂 To, czy część dialogów w tym rozdziale się zmieni czy nie zależy więc teraz tylko i wyłącznie od niego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *