Pinkie Pie Is Dead [PL]

[dark]


autor: Chromosome
przekład: aTOM

Opis: Przez długi czas żyłem niczym kukiełka teatralna, podtrzymywana przez ostatnią nitkę. Tylko jedna rzecz powstrzymywała mnie przed upadkiem w nicość. Tylko jeden kucyk okazał mi dobroć, na którą w żadnym wypadku nie zasługiwałem. A teraz odszedł.


Spadam, a jedyne co mnie przeraża to myśl, co czeka na mnie w dole.


—————
Prezentuję wam kolejną opowieść napisaną przez autora genialnego „White Box”. Tym razem jest to historia z gatunku noir, nawiązująca stylem i narracją do Sin City czy też Maxa Payne’a. Jeśli więc lubicie takie klimaty, gorąco zachęcam do czytania.

I żeby nie było: zapewniam, że CRISIS nadal jest dla mnie priorytetowy. Rozdziały powyższego fika są krótkie i zamierzam tłumaczyć je w przerwach między wprowadzaniem kolejnych poprawek do CE. A jak dobrze pójdzie, to za jakieś dziesięć dni czeka was… niespodzianka.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someone

5 myśli nt. „Pinkie Pie Is Dead [PL]

 1. Poppi379

  Wow, szalejesz, dwa dni, dwa fanfiki? 😀 Jak tak dalej będziesz mi psuł plany nadrabiania mojej listy „Read later” na FIM fiction przy której widnieje przerażająca mnie liczba 49, to nigdy tego wszystkiego nie przeczytam ;-;

  Odpowiedz
  1. aTOM

   Daj mi tę listę, przetłumaczę wszystko, buhahaha!

   Tak prawdę mówiąc, to ww. rozdziały skończyłem już jakiś tydzień temu. Ale teraz rzucam wszystkie inne projekty i całe moje moce przerobowe kieruję na CRISIS.

   A potem będzie żonglerka między poprawkami a kolejnymi rozdziałami tego opowiadania.

   Odpowiedz
 2. Trigen Ti

  Wolałbym niespodziankę w postaci ciebie na meecie jakimś…
  Kartuzy 17 Sierpień i Wielki Konwent we wrześniu czy pod koniec sierpnia… liczę na twoją obecność, nie bój się swoich fanatyków, tz fanów, chciałem napisać fanów….

  Odpowiedz
  1. aTOM

   Planuję być na najbliższym katowickim, 20 lipca. A o Konwencie póki co strasznie mało info jest (poza plus-minus terminem), z tego co widzę… ale na 100% się na nim pojawię.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *