Radujcie się.

Badass Havoc zawsze pasuje. Obrazek wykonany przez ragazzipl

Gdyż będziecie mieć czym. Aktualnie zakończyłem wszystkie projekty poboczne, a z racji zdobycia nowych informacji od autora w kwestii poprawek oraz nowych rozdziałów CRISIS ogłaszam, co następuje:

Wszystkie moce przerobowe przerzucam na rozdział XXIX.


Rozdział będzie w starej wersji. Nie określam terminu skończenia translacji, ale sądzę, że uda mi się przed początkiem grudnia. Wraz z nim dostaniecie też rozdział XXX, a potem pomalutku kolejne części…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someone

25 myśli nt. „Radujcie się.

 1. Alcyone Meissa

  Raduję się, bo 29 i 30 to moje dwa absolutnie ulubione rozdziały 😀
  I jakież to nowe informacje w kwestii poprawek oraz nowych rozdziałów? Szczególnie nowych rozdziałów? 😉

  Odpowiedz
  1. aTOM

   Moje też. Muszę się więc podwójnie starać :]

   W kwestii rozdziałów: autor zamierza wypuścić rozdział 35 jeszcze przed końcem roku. Dopiero potem wróci do poprawiania starych części. Czyli będę miał miesiąc wolnego, jak dobrze pójdzie ;p

   Odpowiedz
 2. WilczaNati

  Yay! Doczekać się już nie mogę nowych rozdziałów ^^

  A tak w ogóle, aTomie, to gdzie bym Ci mogła w razie czego przysyłać jakieś fan arty z ficka? Na początek wysłanie Ci prywatnej wiadomości na dA chyba wystarczy, prawda?

  Odpowiedz
 3. Bordzia

  aTOM, zastanawiałeś się nad przekładem fanfika Zegary na angielski? Wydaje mi się, że nikt jeszcze nie przetłumaczył. Dzisiaj przeczytałam całego ff i szczerze mnie zachwycił! Jest możliwość, aby dotrzeć z tym dziełem do anglojęzycznych Bronies?

  Odpowiedz
  1. aTOM

   Zastanawiałem się. Fik zacny i zasługuje na uwagę sceny anglojęzycznej. Aczkolwiek wolałbym popracować wpierw nad czymś krótszym (może któryś z fików Cyris?), a nie od razu się rzucać na wielorozdziałowca

   Prawdę mówiąc, nie jestem pewny, czy nikt nie tłumaczy „Zegarów”, bo wydaje mi się, że gdzieś taka próba była wspomniana. Jednak obecnie nie podejmuję się żadnych projektów pobocznych, bo po prostu nie mam czasu. Już i tak ledwo daję radę machnąć parę stron rozdziału 29 dziennie, i to przy olbrzymiej dawce samozaparcia.

   Odpowiedz
 4. artiko

  aTom, może wiesz, jak wstawić muze w mp3, którą przechowuje na swoim dysku google, jak ją tzw. zaembedować… by player flasha ją odtworzył?? Wiem tylko, że na końcu linku z dysku G trza dać”&type=.mp3″ bo takiego pliku oczekuje player. Moja biblioteka stoi w word presie, ale czy mógłbyś spróbować wstawić jakąś nutke w odtwarzaczu, i jak ci sie uda, to czy powiedziałbyś jak to zrobiłeś?? Pytam, bo na divshare musze zmniejszać jakość plików, bo free user ma tylko 20 mb na plik, ale odtwarzacz niby gotowy mają… ja mam na stronie wgrany własny, ale nie wiem jak mu link do pliku na Gdoksie dać…

  Odpowiedz
  1. Proenix

   Wstępnie planujemy się wyrobić w okolice końca lutego. Wszystko będzie zależało od tempa Ganona, który chce do końca roku napisać rozdział 35, a potem dopiero wrócić do poprawek. A jak nie ma poprawek, to nasz kochany aTOM nie ma co przekładać na polskie –> nie ma z czego składać książki –> nie ma książki.

   Odpowiedz
  2. artiko

   A oczywiście ci, którzy zakupili książke tom 1, zostaną poinformowani o wyjściu 2 tomu?? z zdjęć, które dołapałem po konwencie wynika, że jest jakaś „subskrypcja”. Mógłbyś objaśnić aTOM??

   Odpowiedz
  3. aTOM

   Ogłoszenia będą rzucone wszędzie w ilości znacznej. Myślę, że ci, którzy kupili I tom otrzymają też info na maila, którego podali w zamówieniu. Z tego co wiem, Proenix ma też pewien pomysł na to, jak usprawnić całość procesu zamawiania itp.

   Odpowiedz
  1. aTOM

   Właśnie umieściłem rozpiskę. Nie jest ona ostatecznie i najpewniej ulegnie przyśpieszeniu, ale możecie z niej mniej więcej się zorientować co do kolejnych aktualizacji.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *