Wybrzeże Mieczy – aktualizacja (rozdział V)

[crossover][adventure][dark]
 
Wybrzeże Mieczy
 
korekta/prereading: Dolar84, Jet.Wro, artiko
Opis: Gdy tajemniczy wróg zaczyna polować na młodą magiczkę Twilight Sparkle, nawet bezpieczne mury cytadeli Candlekeep nie mogą zapewnić jej bezpieczeństwa. Z wyznaczoną nagrodą za jej głowę i czując na ramieniu oddech śmierci, jedynym ratunkiem dla klaczy jest magia przyjaźni. Być może, wraz z nowymi sojuszniczkami u swego boku, zdoła odnaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania i odkryć swe przeznaczenie.
———————–
Nowy rozdział daję wam. Ku chwale Helma!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someone

2 myśli nt. „Wybrzeże Mieczy – aktualizacja (rozdział V)

 1. Epops

  Przez dłuższy czas odpychało mnie od fica… i dzięki Celestii za to! Chodź przepuszczenia okazały się mylne to nie musiałem się tak bardzo skazywać na katorgę związaną z oczekiwaniem rozdziałów i od razu się móc uraczyć kilkoma ich sztukami. Choć nadal reszty wyczekuje z niecierpliwością 🙂
  Co do opowiadania choć uniwersum nie znam podobają mi się klimaty i dopasowanie naszych bohaterek do nich. Cytując jet.wro: „#1 w kreacji Rarity” – sam miałem wielki ubaw czytając związany z tym fragment. Jeśli chodzi o tłumaczenie to nie umiem za wiele powiedzieć nie mając w tej kwestii żadnego pojęcia i doświadczenia. Jednak jako prosty człek stwierdzę, że lektura jak dla mnie była bardzo przyjemna.
  Świetna robota!

  Odpowiedz
  1. aTOM

   Bardzo się cieszę, widząc takie komentarze, tym bardziej od kogoś, kto nie zna uniwersum BG i ocenia opowiadanie jako opowiadanie, a nie crossover 🙂
   Na kolejne rozdziały niestety trzeba będzie nieco poczekać. Obecnie mam na tapecie CRISIS i Wiedźmę, ale kiedy skończę ich aktualne rozdziały, natychmiast wracam na Wybrzeże Mieczy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *