Miesięczne archiwum: Czerwiec 2014

The Sword Coast – Rozdział VI – Kopalnia

[crossover][adventure][dark]
 
Wybrzeże Mieczy
korekta/prereading: Dolar84, Jet.Wro, artiko
Opis: Gdy tajemniczy wróg zaczyna polować na młodą magiczkę Twilight Sparkle, nawet bezpieczne mury cytadeli Candlekeep nie mogą zapewnić jej bezpieczeństwa. Z wyznaczoną nagrodą za jej głowę i czując na ramieniu oddech śmierci, jedynym ratunkiem dla klaczy jest magia przyjaźni. Być może, wraz z nowymi sojuszniczkami u swego boku, zdoła odnaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania i odkryć swe przeznaczenie.
———————–
Kolejny rozdział fika spod znaku Dungeons and Dragons.

Rozdział XXXV: Iluzyjność + ogłoszenie

Jak widzicie, blog, którego założyłem ponad półtorej roku temu, zmienił się w stronę z prawdziwego zdarzenia. Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować Proenixowi i Ressetowi za stworzenie nowej strony – gromkie brawa dla tych panów.

W tym miejscu będą umieszczane rzecz jasna kolejne rozdziały i tłumaczenia, a w przyszłości (niedalekiej, mam nadzieję), także bieżące informacje na temat wersji książkowej.

Jeśli chodzi o kolejne planowane tłumaczenia, to możecie je podejrzeć w sekcji „Inne” w menu głównym. Jednak do momentu ich przełożenia może minąć dość sporo czasu. Na pewne będę za to starał się dokończyć „Wybrzeże Mieczy”, a także kolejny rozdział angielskiej wersji „Wiedźmy”.

Dobra, aTOM, skończ ględzić, dobrze wiesz, po co tu jesteśmy.
Ależ wiem, owszem. Przejdźcie więc do rozwinięcia posta…

Czytaj dalej